English English
Česká republika

Moravskoslezský kraj

program s přáteli na Facebooku!

Letní kina Moravskoslezský kraj - Program 2021:

Sobota 19. 06.
Středa 23. 06.
Čtvrtek 24. 06.
Sobota 26. 06.
Středa 30. 06.
Čtvrtek 01. 07.
Sobota 03. 07.
Neděle 04. 07.
Pondělí 05. 07.
Čtvrtek 08. 07.
Pátek 09. 07.
Sobota 10. 07.
Pátek 16. 07.
Sobota 17. 07.

Program předchozích projekcí

10. 06. 2021 - Havel (Letní kino Amfi)
27. 09. 2020 - Parazit (Letní kino Amfi)
25. 09. 2020 - Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon (Letní kino Amfi)
19. 09. 2020 - 3Bobule (Letní kino Amfi)
18. 09. 2020 - Rocketman (Letní kino Amfi)
13. 09. 2020 - The Florida Project (Letňáky na střeše)
11. 09. 2020 - Suburra (Letní kino Slezská Ostrava)
11. 09. 2020 - Ježek Sonic (Letní kino na Jihu)
10. 09. 2020 - Holy Motors (Letňáky na střeše)
06. 09. 2020 - Devadesátky (Letňáky na střeše)
04. 09. 2020 - Hanebný pancharti (Letní kino Slezská Ostrava)
04. 09. 2020 - Můj otec Antonín Kratochvíl (Letňáky na střeše)
03. 09. 2020 - Annabelle 2 (Letní kino Dvorana)
31. 08. 2020 - Na střeše (Letní kino Hrabová)
30. 08. 2020 - Štěstí je krásná věc (Letní kino Karviná)
30. 08. 2020 - Poslední aristokratka (Letní kino Hrabová)
29. 08. 2020 - Havel (Letní kino Na Terase)
29. 08. 2020 - Méďa Béďa (Letní kino Bohumín)
29. 08. 2020 - Scoob! (Letní kino Karviná)
29. 08. 2020 - 3Bobule (Letní kino Orlová)
29. 08. 2020 - Ježek Sonic (Letní kino Roští Bruntál)
29. 08. 2020 - Afrikou na pionýru (Letní kino Hrabová)
28. 08. 2020 - Lassie se vrací (Letní kino Kosmos Třinec)
28. 08. 2020 - Mamma Mia! (Letní kino Slezská Ostrava)
28. 08. 2020 - Ježek Sonic (Letní kino Litultovice)
28. 08. 2020 - Rocketman (Letní kino Bílovec)
28. 08. 2020 - Štěstí je krásná věc (Letní kino Karviná)
28. 08. 2020 - Šťastný nový rok (Letní kino Orlová)
28. 08. 2020 - Hodinářův učeň (Letní kino Hrabová)
27. 08. 2020 - Špion, který mi dal kopačky (Letní kino Dvorana)
27. 08. 2020 - Ježek Sonic (Letní kino Dolní Benešov)
27. 08. 2020 - Bohemian Rhapsody (Letní kino Masarykovo náměstí)
27. 08. 2020 - Dívka na koštěti (Letní kino Ptačí vrch)
27. 08. 2020 - Velká oříšková loupež (Letní kino Bohumín)
27. 08. 2020 - Vlastníci (Letní kino na Jihu)
26. 08. 2020 - Mikulášovy patálie na prázdninách (Letní kino Masarykovo náměstí)
26. 08. 2020 - Obr Dobr (Letní kino Bohumín)
25. 08. 2020 - Hodinářův učeň (Letní kino Masarykovo náměstí)
25. 08. 2020 - Velká oříšková loupež (Letní kino Bohumín)
24. 08. 2020 - Kdyby tisíc klarinetů (Letní kino Masarykovo náměstí)
24. 08. 2020 - Honičky králíčka Bugse (Letní kino Bohumín)
23. 08. 2020 - Poslední aristokratka (Letní kino na náměstí Ostrava-Jih)
23. 08. 2020 - Velká oříšková loupež (Letní kino Bohumín)
23. 08. 2020 - Neviditelný (Letní kino Karviná)
22. 08. 2020 - Proč se cítím jako kluk? (Letní kino Na Terase)
22. 08. 2020 - Matthias a Maxime (Letní kino Na Terase)
22. 08. 2020 - Parazit (Letní kino Cooltour)
22. 08. 2020 - Na střeše (Letní kino na náměstí Ostrava-Jih)
22. 08. 2020 - Poslední aristokratka (Letní kino Hlučín)
22. 08. 2020 - Příliš osobní známost (Letní kino Bílovec)
22. 08. 2020 - Méďa Béďa (Letní kino Bohumín)
22. 08. 2020 - Trollové: Světové turné (Letní kino Karviná)
22. 08. 2020 - V síti (Letní kino Orlová)
22. 08. 2020 - Přes prsty (Letní kino Roští Bruntál)
21. 08. 2020 - Chlap na střídačku (Letní kino Kosmos Třinec)
21. 08. 2020 - Mimoni (Letní kino Slezská Ostrava)
21. 08. 2020 - Afrikou na pionýru (Letní kino na náměstí Ostrava-Jih)
21. 08. 2020 - Výjimeční (Letní kino Bílovec)
21. 08. 2020 - Hugo a jeho velký objev (Letní kino Bohumín)
21. 08. 2020 - Vlastníci (Letní kino Karviná)
21. 08. 2020 - Chlap na střídačku (Letní kino Orlová)
21. 08. 2020 - Meky (Letní kino Amfi)
20. 08. 2020 - Atomic Blonde: Bez lítosti (Letní kino Dvorana)
20. 08. 2020 - Hodinářův učeň (Letní kino na náměstí Ostrava-Jih)
20. 08. 2020 - Bezva ženská na krku (Letní kino Ptačí vrch)
20. 08. 2020 - Přes prsty (Letní kino Návsí)
20. 08. 2020 - Koralína a svět za tajnými dveřmi (Letní kino Bohumín)
20. 08. 2020 - Trollové: Světové turné (Letní kino Karviná)
19. 08. 2020 - Já, padouch 3 (Letní kino Bohumín)
19. 08. 2020 - 3Bobule (Letní kino Kravaře)
18. 08. 2020 - Bourák (Letní kino Havířov)
18. 08. 2020 - Honičky králíčka Bugse (Letní kino Bohumín)
18. 08. 2020 - Hodinářův učeň (Letní kino Kravaře)
17. 08. 2020 - Trollové (Letní kino Bohumín)
17. 08. 2020 - Na střeše (Letní kino Kravaře)
16. 08. 2020 - Ježek Sonic (Letní kino Kopřivnice)
16. 08. 2020 - Obr Dobr (Letní kino Bohumín)
16. 08. 2020 - 3Bobule (Letní kino Karviná)
16. 08. 2020 - Poslední aristokratka (Letní kino Kravaře)
15. 08. 2020 - Příliš osobní známost (Letní kino Orlová)
15. 08. 2020 - Bistro Ramen (Letní kino Na Terase)
15. 08. 2020 - Vlastníci (Letní kino Cooltour)
15. 08. 2020 - 3Bobule (Letní kino Bílovec)
15. 08. 2020 - Vlastníci (Letní kino Kopřivnice)
15. 08. 2020 - Tajný život mazlíčků 2 (Letní kino Bohumín)
15. 08. 2020 - Téměř dokonalá tajmeství (Letní kino Karviná)
15. 08. 2020 - Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (Letní kino Roští Bruntál)
14. 08. 2020 - Rocketman (Letní kino Kosmos Třinec)
14. 08. 2020 - 3Bobule (Letní kino Orlová)
14. 08. 2020 - Poslední aristokratka (Letní kino Bolatice)
14. 08. 2020 - Dannyho parťáci (Letní kino Slezská Ostrava)
14. 08. 2020 - Jumanji: Další level (Letní kino Hlučín)
14. 08. 2020 - Přes prsty (Letní kino Litultovice)
14. 08. 2020 - 3Bobule (Letní kino Bílovec)
14. 08. 2020 - Scoob! (Letní kino Kopřivnice)
14. 08. 2020 - Neviditelný (Letní kino Kopřivnice)
14. 08. 2020 - Ježek Sonic (Letní kino Bohumín)
14. 08. 2020 - 3Bobule (Letní kino Karviná)
14. 08. 2020 - Ježek Sonic (Letní kino Landek Park)
13. 08. 2020 - Constantine (Letní kino Dvorana)